Často kladené otázky

Dodávky zboží z našeho e-shopu.
Skladem držíme přes 5000ks schránek a proto jsme schopni expedovat v co nejkratším termínu, co že běžně 2-3dny a při velkém počtu zakázek 5-7dní. Pokud však zákazník objedná schránku, která je zrovna vyprodaná, tak se snažíme zajistit běžně 7-10dnů. Pokud zjistíme, že vznikne nějaký problém, nebo výpadek výrobce, dáme na vědomí emailem, který jste uvedli v objednávce.

Jak provést objednávku?
Nejlépe přes naše webové stránky e-shopu, tyto objednávky mají přednost před ostatními, proto jsou vybaveny rychleji. Dále je možnost zasílat objednávku e-mailem, tady doporučujeme nezapomenout přesně sepsat typ zboží včetně doplňků jako je barva, levý nebo pravá, rozměr atd. Samozřejmostí je uvést adresu fakturační se všemi náležitostmi a adresu dodací s číslem popisným a směrovacím, včetně tel. kontaktu. Tak podobně můžete zaslat objednávku i faxem.

Co je to NEREZ - jejich typy a vlastnosti (není nerez jako nerez)
Na trhu je celá řada poštovních schránek vyrobená z nerez oceli a přitom je u nich jiná tloušťka i reakce na povětrnostní vlivy, neboli atmosférickou odolnost !! Chcete-li se dozvědět více čtěte zde.......Nenašli jste zde svoji odpověď? Pokud ne, napište nám na: